About us

Компанія «Датастрім» - системний інтегратор, що спеціалізується на побудові та впровадженні комплексних систем для забезпечення інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня. Прямі партнерські взаємини зі світовими виробниками і розробниками програмних, апаратних і програмно-апаратних комплексів, а також наявність власних сертифікованих технічних фахівців дозволяє знайти індивідуальний підхід до вирішення завдань наших клієнтів.

Спектр пропонованих рішень може задовольнити потреби, як малого і середнього бізнесу, так і великих корпоративних і державних структур. Критерієм вибору ключових продуктів при створенні систем безпеки є відповідність світовим стандартам, інноваційні технології, доступність, гарантована технічна підтримка при оптимальній ціновій політиці. Важливим фактором також є можливість централізованого управління і масштабування. Поєднання всіх цих критеріїв дозволяє створювати надійні і ефективні системи, що мають мінімальну сукупну вартість володіння при максимальній продуктивності і функціональності.

Компетентні фахівці нашої компанії допоможуть підібрати і впровадити ряд програмних продуктів, які дозволять захистити цінну інформацію від витоку, дбати про безпеку Вашої інтелектуальної власності, управляти широким спектром ризиків, пов'язаних з передачею інформації, а також забезпечити відповідність вимогам міжнародних стандартів безпеки.

Співпрацюючи з Компанією «Датастрім», Ви зможете забезпечити стабільність, доступність і захищеність критично важливих бізнес-процесів, що дасть можливість співробітникам Вашої компанії ефективно і раціонально виконувати поставлені завдання. Впровадження правильно спроектованої і індивідуально розробленої ІТ-інфраструктури дозволить не тільки оптимізувати витрати на її утримання і адміністрування, а й збільшити прибутковість Вашого бізнесу, забезпечуючи безперервність роботи, запобігання розкрадання даних, їх втрату в результаті збоїв, підвищити ефективність використання та управління ресурсами.

Напрямки діяльності:

  • Розробка та проектування систем інформаційної безпеки різного рівня
  • Захист корпоративної інформації від витоку або розголошення
  • Моніторинг дій співробітників
  • Аутентифікація користувачів і адміністраторів
  • Резервне копіювання, відновлення після збою
  • Забезпечення безперервності та відмовостійкості бізнес процесів
  • Впровадження аудіовізуальних систем обробки і відображення інформації
  • Аудит і раціоналізація використання ресурсів
  • Продаж ліцензійного програмного забезпечення
  • Продаж і введення в експлуатацію серверних, мережевих і комп'ютерних систем

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.