Компанія Datastream є офіційним партнером ESET з 2013 року. В результаті співпраці з лідером у галузі інформаційної безпеки, Datastream має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України.

  

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації.  Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

 

В результаті плідної співпраці з ESET, світовим лідером у галузі інформаційної безпеки, було реалізовано низку успішних проектів:

 

Компанія Datastream є переможцем у щорічних номінаціях, які визначає ESET, з огляду на успішно реалізовані проекти. Зокрема Datastream має такі нагороди, як: «Кращий партнер вищого рівня», «Лідер з продажу у сегменті Very Large Business», «Лідер з продажу ESET Enterprise Inspector», «Активність та ініціативність» та інші.

ПЕРШЕ МІСЦЕ "Кращий партнер вищого рівня 2020"ПЕРШЕ МІСЦЕ "Лідер з продажу у сегменті Very large business 2020"ДРУГЕ МІСЦЕ "Лідер з продажу ESET Enterprise Inspector 2020"АКТИВНІСТЬ ТА ІНІЦІАТИВНІСТЬ 2020

 

Для довідки:

Компанія ESET - провідний постачальник рішень ІТ-безпеки в Європейському Союзі, який забезпечує надійний захист для компаній різних розмірів – від малого бізнесу до корпорацій. Компанія є новатором у галузі розробки провідного антивірусного програмного забезпечення. Рішення ESET в галузі безпеки дозволяють користуватися перевагами цифрового світу корпоративним і домашнім користувачам у більш ніж 200 країнах, в тому числі і в Україні

 

 

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних