Датастрім є офіційним партнером світових лідерів з виробництва ІТ-обладнання і програмного забезпечення.

До вашої уваги ключові виробники і дистриб’ютори. Завдяки успішному співробітництву, мультивендорний продуктовий портфель нашої компанії забезпечує реалізацію сучасних високотехнологічних рішень, які максимально відповідають потребам замовників.

ESET є новатором у галузі розробки провідного антивірусного програмного забезпечення. На сьогоднішній день ціль компанії полягає в забезпеченні можливості насолоджуватися сучасними технологіями. Рішення ESET в галузі безпеки дозволяють користуватися перевагами цифрового світу корпоративним і домашнім користувачам у більш ніж 200 країнах, в тому числі і в Україні.

Check Point Software Technologies Ltd - світовий лідер в області захисту від нових кіберзагроз. З 1993 року компанія пропонує своїм клієнтам комплексні рішення для повноцінного захисту бізнесу від усіх видів загроз, що полегшують керування безпекою і знижують ризики можливих збитків. Check Point орієнтується на потреби клієнтів і розробляє технології, які змінюють ландшафт безпеки в сучасному світі.

  Veritas - американська компанія-розробник програмного забезпечення з управління засобами зберігання інформації, захисту даних, після аварійного відновлення. Представлена на ринку з 1983 року, сьогодні компанія займає лідируючі позиції в сфері захисту та управління IT-інфраструктурою компанії. Всі програмні продукти засновані на власних інноваційних технологіях в області резервного копіювання та відновлення даних.

GFI Softwareпровідний розробник програмного забезпечення та ІТ-рішень для малого та середнього бізнесу. Рішення компанії дозволяють ІТ-адміністраторам легко та ефективно виявляти, управляти та захищати свої мережі, системи, програми та комунікації, де б вони не перебували. GFI - компанія з великою мережею партнерів по всьому світу, яка отримала численні нагороди та галузеві нагороди і є партнером Microsoft® Gold ISV.

 Safetica - європейська компанія, яка займається постачанням програмного забезпечення, що запобігає втратам даних (DLP). Система, розроблена компанією, є комплексним засобом захисту від внутрішнього порушника, що дозволяє закрити канали витоку інформації і врегулювати ризики, пов’язані з людським фактором. Програмне забезпечення Safetica контролює всі операції з файлами, знижує фінансові ризики, захищає конфіденційні дані, аналізує поведінку користувачів, забезпечує відповідність вимогам регуляторів (GDPR, HIPAA, SOX, PCI-DSS, GLBA, ISO / IEC 27001 …).

  Schneider Electric – французька багатонаціональна корпорація, що спеціалізується на електрообладнанні. Компанія пропонує цифрові рішення у сфері керування енергоспоживанням і автоматизації, щоб забезпечити енергоефективність та сталий розвиток. Об’єднує провідні світові енерготехнології, можливості автоматизації в реальному часі, програмне забезпечення і супутні послуги, щоб надавати комплексні рішення для домівок, будівель, центрів обробки даних, об’єктів інфраструктури та  промисловості.

Samsung Electronics Co., Ltd. - світовий лідер в сфері виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового медіаобладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції. Сьогодні інноваційні та найякісніші продукти і процеси Samsung визнані в усьому світі. Технологічне лідерство компанії базується на постійному використанні передових технологій та створенні нових неординарних рішень.

Dell Technologies – американська компанія з головним офісом в Остіні, штат Техас, заснована в 1984: один із провідних світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем. Корпорація Dell виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережне устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори, таким чином забезпечує весь світ технологіями, які дозволяють втілювати мрії в життя.

Hewlett-Packard (HP) - велика технологічна компанія. HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки й аутсорсингу, а також пристрої друку і засоби виведення зображень для великих підприємств, організацій малого і середнього бізнесу.

WORTMANN AG - одна з найуспішніших незалежних німецьких ІТ-компаній, яка пропонує широкий спектр послуг. В межах стратегії компанії виробництво, розподіл та надання інформаційно-технологічних послуг. Під торговою маркою TERRA виробляються планшети, ноутбуки, персональні комп'ютери, робочі станції, сервери, сховища, тонкі клієнти та РК-дисплеї, є власна сервісна мережа та центральний сервісний центр на виробничому майданчику. Як виробник, дистриб'ютор та постачальник хмарних сервісів, компанія співпрацює з понад 14 000 дилерів по всій Європі.

Supermicro - світовий лідер у галузі високопродуктивних, високоефективних серверних технологій та інновацій. Розробляє та надає наскрізні екологічні обчислювальні рішення для центру обробки даних, хмарних обчислень, ІТ підприємств, великих баз даних, HPC та вбудованих ринків. Підхід компанії до Building Block Solutions® дозволяє пропонувати широкий спектр SKU та створювати оптимізовані для додатків рішення на основі ваших замовника.

EPSON - світовий лідер у галузі створення інноваційних продуктів для отримання зображень, один з найбільших виробників струйних, матричних та лазерних принтерів, сканерів, настільних комп'ютерів, проекторів. Також компанія Epson пропонує техніку для найрізноманітніших сфер бізнесу: фотодрук, охорона здоров’я, освіта, HoReCa, банківський сектор. Київське представництво відкрилося в липні 2005. Основними функціями представництва є маркетингова підтримка діяльності компанії Epson. Крім того, представництво надає інформаційну та технічну підтримку продукції, виробленої компанією.

XEROX - американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів. Продовжуючи розвиток технологій для роботи з документами і інформацією, Xerox сьогодні є провідним постачальником в області оптимізації офісної інфраструктури та комунікацій, а також спеціалізованих послуг з аутсорсингу документоємних процесів і комплексних інформаційних проектів.

Canon - світовий постачальник цифрових технологій для роботи із зображеннями та візуалізації. Компанія займає передові позиції в галузі вже 80 років і є провідним постачальником рішень для фізичних осіб, корпоративних клієнтів і промислових систем цифрової обробки зображень. Технології, розроблені Canon, сьогодні використовуються для проектування супутників, розвитку медичних технологій, розширення можливостей друкарського і промислового обладнання та мережевих відеокамер.

 Honeywell - багатогалузева корпорація, яка розробляє промислові технології та програмне забезпечення, відома у всьому світі завдяки впровадженню рішень та послуг у таких галузях, як виробництво аерокосмічного та автомобільного обладнання, технологій управління для промислових підприємств, експлуатації адміністративних будівель та житлових будинків, а також матеріалів високої ефективності. Honeywell працює в Україні 25 років і має всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи на виконання робіт і поставку обладнання. Обладнання, що постачається, занесено до Державного реєстру України.

Zebra - інноваційна компанія, чиї розробки програмного забезпечення дозволяють різним комерційним підприємствам досягати максимальних результатів у своїй роботі. Компанія надає галузеві комплексні рішення, які розширюють можливості взаємодії співробітників з клієнтами у сфері роздрібної торгівлі/електронної комерції, виробництва, транспортування та логістики, в охороні здоров'я, державному секторі та в інших галузях, з метою забезпечення високих показників продуктивності.

ДИСТРИБ’ЮТОРИ:

Компанія Датастрім співпрацює з провідними офіційними дистриб'юторами ІТ-обладнання та програмного забезпечення в Україні. З огляду на це, ми гарантуємо вигідні умови - зручну форму замовлення, мінімальні строки постачання і оперативну доставку, а також лояльну цінову політику.

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних