Компанія Датастрім завжди обирає індивідуальний підхід до кожного замовника, поєднуючи в роботі професійність, ефективність і високу якість.

Ми активно співпрацюємо як з відомими та успішними компаніями, що мають значний досвід, так і з невеликими підприємствами, що розпочинають свій шлях. Серед наших постійних замовників - державні установи та структури, великі аграрні холдинги, банки, комунікаційні компанії і приватні підприємства.

Завдяки професійному підходу у використанні інформаційних технологій,  ми допомагаємо нашим клієнтам ставати більш інноваційними, ефективними та відповідати усім новим вимогам часу.

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ -  центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань формування і реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки, безпеки дорожнього руху, охорони та оборони особливо важливих державних об'єктів.

  

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ - центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Міністром внутрішніх справ України.

 

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ - правоохоронний орган спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України та охорони суверенних прав України в її винятковій (морській) економічній зоні. В інтересах охорони кордону, захисту інтересів громадян та держави прикордонна служба здійснює розвідувальну інформаційно-аналітичну та оперативно-розшукову діяльність, а також контррозвідувальні заходи в інтересах забезпечення захисту державного кордону України.

  

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ - військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Військова частина 3077 – державна організація, діяльність якої зосереджена у сфері охорони громадського порядку та безпеки. 

  

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ - центральний орган виконавчої влади і військового управління, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України. Міноборони України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері оборони. Основним завданнями Міноборони України є участь у реалізації державної політики з питань оборони і військового будівництва, координація діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки держави до оборони.

   

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ім. Івана Черняховського - сучасний військовий освітній і науковий заклад. Основним напрямом діяльності університету є підготовка фахівців з вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також правоохоронних органів та збройних сил іноземних держав. З огляду на вимоги часу, Національний університет оборони України формує плани на майбутнє і ставить перед собою завдання щодо перспективного розвитку провідного вищого військового навчального закладу, формування майбутнього офіцерського корпусу Збройних Сил України офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів, достойних продовжувачів славетних традицій вітчизняного війська.

  

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ - центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного забезпечення, проводить збір, накопичення та облік страхових внесків, призначає пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, пенсій за особливі заслуги перед Україною та інших соціальних виплат. Згідно із законодавством, усі пенсійні виплати здійснюються з коштів Пенсійного фонду України. Пенсійний фонд України здійснює контроль за цільовим використанням коштів, які йдуть на виплати.

 

РАХУНКОВА ПАЛАТА УКРАЇНИ – офіційний орган незалежного зовнішнього державного фінансового контролю, який працює на засадах прямих конституційних повноважень. Рахункова палата складається з дев'яти членів, які призначаються на посади Верховною Радою України на підставі конкурсного відбору строком на 6 років. На сьогодні функціонує 8 територіальних управлінь Рахункової палати, компетенція яких поширюється на декілька регіонів.

 

АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" – національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо.

 

 КП «КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» - головна швидкісна транспортна система столичного мегаполісу. Завдяки поєднанню кращих технологій з новими досягненнями цей вид міського транспорту перевозить понад 1,5 мільйони пасажирів щодня. Київський метрополітен справедливо вважається символом та окрасою столиці, адже його станції є об'єктами архітектурного та культурного надбання, а три з них — «Вокзальна», «Хрещатик» та «Арсенальна» є пам'ятниками архітектури. На даний час метрополітен складається з трьох діючих ліній загальною довжиною майже 70 кілометрів та 52 діючі станції, платформи яких розраховані на п’ятивагонні поїзди.

  

АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» - найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі. В Україні це – великий гравець, що видобуває 73% природного газу та спеціалізується на виробництві газового конденсату. АТ «Укргазвидобування» – 100% дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України»

 

ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ - один з найбільших учасників аграрного ринку України.  Види діяльності - зберігання, переробка, перевалка та експорт зернових. Компанія визначена Міністерством аграрної політики та продовольства як провідне підприємство для ведення переговорів і укладення договорів щодо постачання зерна в рамках всіх міждержавних угод України про закупівлю зерна.

 

ДЕРЖАВНЕ АВІАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНА» - українська авіакомпанія, заснована в 1997 році для обслуговування вищого керівництва держави. Підпорядкована Державному управлінню справами. Основні види діяльності: організація, забезпечення та виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України і інших держав у межах України та за її межами. ДАП "Україна” не виконує регулярні авіаперевезення, а виключно рейси за замовленням (чартерні).

 

КОМПАНІЯ SkyUp Airlines — приватна українська авіакомпанія. Працює за гібридною моделлю — виконує чартерні рейси та регулярні лоукост-рейси. Розпочала польоти 21 травня 2018 року. Основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа. У квітні 2020 року SkyUp почав виконувати вантажні перевезення.

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ «УКРАЇНА» ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ - засноване на державній власності, належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є державним комерційним підприємством. Основною діяльністю є забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання будь-якої форми власності в бланках документів, що потребують використання спеціальних елементів захисту.

 

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ - державне підприємство, яке відповідає за проведення формальної та кваліфікаційної експертизи на об'єкти промислової власності на відповідність умовам надання правової охорони, виносить рішення щодо видачі охоронних документів, забезпечує здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей.

 

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ. Представництво в Україні - міжурядова міжнародна організація, створена й діюча для розв'язання численних міграційних проблем у сучасному світі. Представництво МОМ в Україні почало працювати в Києві у 1996 році. Діяльність Представництва МОМ в Україні спрямована на сприяння усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Максимізація цих можливостей й зведення до мінімуму проблем, викликаних міграційними переміщеннями, — це керівні принципи всіх заходів і програм, які реалізує Представництво.

  

AVA Group – українське аграрне підприємство, напрямками діяльності якого є виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах; допоміжна діяльність у тваринництві; оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин, торгівля іншими машинами й устаткуванням.

   

 "1+1 ПРОДАКШН" - один з лідерів виробництва телевізійного контенту у Східній Європі. Виробничий департамент, який відповідає за створення програм для групи 1+1 Медіа та адаптацію міжнародних форматів для телеканалів групи: реаліті, талант-шоу, серіали, сіткоми, документальні та спортивні програми, авторські програми, інформаційне мовлення. Продакшн також працює із зовнішніми замовниками.

 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК - сучасна універсальна фінансова установа, що поєднує професіоналізм інвестиційної та банківської діяльності, з ефективним управлінням капіталами підприємств і приватних осіб та їх якісне банківське обслуговування. Банк був заснований у 2008 році. Супровід клієнтів на всіх етапах його розвитку, створення комфортного середовища та демонстрація професійного підходу, є запорукою стабільної клієнтської бази та стійкого розвитку банку.

   

АТ «АСВІО БАНК» - один з перших комерційних банків України, успішна історія якого налічує більше 29 років. Стратегія розвитку та корпоративні цінності передбачають свідоме уникнення будь-яких ризиків, які потенційно могли би зашкодити цільовим клієнтам: юридичним особам та фізичним особам-підприємцям. 

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних