Реалізовані проєкти

Завершуючи 2021 рік, компанії Datastream вдалось реалізувати ще один проєкт, здійснивши поставку пакетів програмного забезпечення ESET для "Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України"

Наприкінці 2021 року компанія Datastream спільно з APC by Schneider Electric, провідним виробником для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних, реалізувала проєкт для Рахункової палати України.

Цього року системний інтегратор Datastream разом з успішною німецькою IT-компанією, провідним європейським виробником комп’ютерної техніки та серверного обладнання Wortmann AG реалізувала вагомий проєкт для Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України.

У третьому кварталі 2021 року компанія Datastream реалізувала проєкт з постачання Мережевого обладнання Check Point в межах закупівлі для потреб Військової частини №2428, Державної прикордонної служби України.

Восени 2021 року компанія Datastream, за підтримки провідного виробника систем безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних APC by Schneider Electric, реалізувала важливий проєкт для Рахункової палати України.

У вересні 2021 компанія Datastream здійснила поставку антивірусного програмного забезпечення виробництва ESET для забезпечення потреб оборони державної установи «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України».

У 2021 році компанія Datastream стала постачальником пакетів програмного забезпечення для захисту від вірусів виробництва компанії ESET для державного відомства.

У 2021 році компанією Datastream здійснено поставку програмної продукції та послуг щодо технічної підтримки обладнання, виробництва  компанії Check Point Software Technologies Ltd для Державної прикордонної служби України.

У червні 2021 компанія Datastream здійснила постачання пакетів програмного забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних виробництва компанії VERITAS, в рамках закупівлі для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України.

У 2020 році компанія Datastream реалізувала дуже важливий проєкт для потреб Державної прикордонної служби. Йдеться про забезпечення відомства програмною продукцією для контролю доступу з функцією шифрування ESET.

У 2020 році компанія Datastream стала постачальником пакету програмного забезпечення для управління зберіганням інформації американської компанії-розробника VERITAS, в рамках закупівель для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України.

У 2020 році компанія Datastream стала постачальником програмного забезпечення виробництва GFI Software в межах потреб ДАП Україна.

У 2020 році компанія Datastream забезпечила Національну поліцію України 13-ма потужними серверами від одного зі світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних та серверних систем, корпорації Dell.

У 2020 Datastream реалізувала проєкт для потреб оборони центрального органу виконавчої влади - Національної поліції України, разом зі світовим лідером в сфері виробництва медіаобладнання, компанією Sumsung Electronics.

В рамках проєкту закупівель для потреб оборони, основним завданням компанії Datastream стало постачання програмного антивірусного забезпечення ESET для Міністерства оборони України.

У 2020 році в рамках забезпечення державних потреб Пенсійного фонду компанія Datastream реалізувала важливий проєкт з постачання модулів для джерел безперебійного живлення, виробництва APC (American Power Conversion).  

У 2020 році компанія Datastream стала постачальником пакетів програмного забезпечення від лідера у галузі інформаційної безпеки ESET.

Компанія Datastream у 2019 році здійснила поставку пакетів програмного забезпечення для захисту від вірусів виробництва ESET з ліцензією на продовження  подальшого використання підрозділами Національної поліції України.

Datastream втілила у життя масштабний проєкт для Міністерства оборони України. У межах закупівель для потреб оборони, основним завданням компанії стало постачання  програмного антивірусного забезпечення ESET.

Питання  захисту конфіденційної інформації займає важливе місце у роботі Державної прикордонної служби України, адже будь-яка інформація має неабияку цінність та потребує захисту від нецільового використання та розголошення.

У 2019 році Datastream стала постачальником ноутбуків для Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Проект був реалізований в рамках закупівель обладнання і предметів довгострокового користування для навчальних закладів м. Запоріжжя.

5 Джерел безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA RM отримав Пенсійний фонд України в рамках закупівель для потреб держави. Постачальником продукції APC у 2019 році став український системний інтегратор, компанія Datastream.

У 2019 році,  Datastream стала постачальником комплексного програмного забезпечення ESET для захисту автоматизованих робочих станцій та файлових серверів від вірусів для потреб Державної прикордонної служби України.

Наприкінці 2018 року компанія Datastream разом з виробником обладнання для охолодження центрів даних Schneider Electric реалізувала важливий і знаковий проєкт для Пенсійного фонду України.

У 2018 році компанія Datastream спільно з провідним виробником для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних APC by Schneider Electric реалізувала важливий проєкт для Пенсійного фонду України.

У 2017 році компанія Datastream за допомогою компанії Check Point втілила в життя важливий проєкт для потреб Державної прикордонної служби України. Основним завданням компанії стало постачання апаратних засобів для захисту від внутрішніх атак державного органу. 

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних