Datastream втілила у життя масштабний проєкт для Міністерства оборони України. У межах закупівель для потреб оборони, основним завданням компанії стало постачання  програмного антивірусного забезпечення ESET.

Зокрема у 2019 році компанія Datastream за результатами перемоги у процедурі закупівлі, стала постачальником програмної продукції ESET Endpoint Protection Advanced. В межах даного проєкту було здійснено поставку програмного забезпечення виробництва ESET для 24 000 об’єктів ІТ інфраструктури Міністерства. 

Постачання ліцензійного програмного забезпечення здійснюється компанією відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 869 «Про затвердження загальних вимог до програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення державних органів».

Для довідки:

ESET Endpoint Protection Advanced - багаторівневий захист із можливістю віддаленого управління. Завдання програмного забезпечення – локальне управління безпекою, захист робочих станцій та захист файлових серверів.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-20-001545-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних