У 2020 році компанія Datastream реалізувала дуже важливий проєкт для потреб Державної прикордонної служби. Йдеться про забезпечення відомства програмною продукцією для контролю доступу з функцією шифрування ESET.

В рамках цього ж проєкту компанія Datastream стала постачальником  ліцензійного програмного забезпечення для захисту серверів та робочих станцій.

Зокрема для 8800 кінцевих об’єктів ІТ інфраструктури прикордонної служби було здійснено поставку програмного рішення ESET Endpoint Protection Advanced з метою забезпечення захисту від вірусів, та 1000 об’єктів  було оснащено програмною продукцією ESET Endpoint Encryption для забезпечення функції шифрування.

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель для Державної прикордонної служби відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream проявила себе як надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання, при цьому готовий запропонувати всіляку допомогу при виникненні будь яких складних ситуацій, що виникають під час експлуатації програмної продукції. Було висловлено подяку за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу.

 Для довідки:

ESET Endpoint Protection Advanced - багаторівневий захист із можливістю віддаленого управління. Завдання програмного забезпечення – локальне управління безпекою, захист робочих станцій та захист файлових серверів.

ESET Endpoint Encryption - просте у використанні рішення для шифрування надає повне віддалене управління ключами шифрування робочих станцій та політикою безпеки для файлів на жорстких дисках, портативних пристроях та в електронних повідомленнях. Запобігає втратам даних, відповідає вимогам конфіденційності та надійно шифрує потрібні дані.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-11-25-010271-c

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних