У 2020 році компанія Datastream забезпечила Національну поліцію України 13-ма потужними серверами від одного зі світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних та серверних систем, корпорації Dell.

Завдяки плідній співпраці з виробником Dell, компанія Datastream мала змогу надати найвигіднішу цінову пропозицію, яка повністю відповідала кваліфікаційним та технічним вимогам оголошеного тендеру Національної поліції України. В результаті проведеної процедури Datastream було визнано переможцем та укладено договір на поставку зазначеного обладнання.

Технологічне серверне обладнання, що постачалось в рамках закупівлі для потреб оборони, а саме 8 серверів Dell PowerEdge R340 та 5 серверів Dell PowerEdge R740 були замовлені та  виготовлені у чіткій відповідності до технічної специфікації.  Даний підхід  дав змогу компанії забезпечити поставку обладнання, яке відповідає усім державним стандартам, технічному регламенту, технічним умовам та законодавству щодо показників якості такого виду товарів.

Для довідки:

Dell PowerEdge R340 - Підвищена продуктивність, можливість масштабування та спрощене ІТ за допомогою стійкового сервера 1U, призначеного для підприємств з віддаленими офісами та філіями.

Dell PowerEdge R740 - Прискорює роботу додатків, максимізує продуктивність додатків за допомогою оптимального поєднання прискорювачів, накопичувача та обчислювальної потужності в 2U, 2-сокетній платформі, оптимізованій для VDI.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-10-09-005694-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних