У 2020 році компанія Datastream забезпечила Національну поліцію України 13-ма потужними серверами від одного зі світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних та серверних систем, корпорації Dell.

Завдяки плідній співпраці з виробником Dell, компанія Datastream мала змогу надати найвигіднішу цінову пропозицію, яка повністю відповідала кваліфікаційним та технічним вимогам оголошеного тендеру Національної поліції України. В результаті проведеної процедури Datastream було визнано переможцем та укладено договір на поставку зазначеного обладнання.

Технологічне серверне обладнання, що постачалось в рамках закупівлі для потреб оборони, а саме 8 серверів Dell PowerEdge R340 та 5 серверів Dell PowerEdge R740 були замовлені та  виготовлені у чіткій відповідності до технічної специфікації.  Даний підхід  дав змогу компанії забезпечити поставку обладнання, яке відповідає усім державним стандартам, технічному регламенту, технічним умовам та законодавству щодо показників якості такого виду товарів.

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали технічне супроводження серверного обладнання.

Для довідки:

Dell PowerEdge R340 - Підвищена продуктивність, можливість масштабування та спрощене ІТ за допомогою стійкового сервера 1U, призначеного для підприємств з віддаленими офісами та філіями.

Dell PowerEdge R740 - Прискорює роботу додатків, максимізує продуктивність додатків за допомогою оптимального поєднання прискорювачів, накопичувача та обчислювальної потужності в 2U, 2-сокетній платформі, оптимізованій для VDI.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-10-09-005694-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних