У 2020 році в рамках забезпечення державних потреб Пенсійного фонду компанія Datastream реалізувала важливий проєкт з постачання модулів для джерел безперебійного живлення, виробництва APC (American Power Conversion).  

За результатами проведених торгів, Datastream стала постачальником 3 силових модулів до існуючого джерела безперебійного живлення APC Symmetra PX, 6-ти вентиляторів до існуючого джерела безперебійного живлення APC Symmetra PX 48, 2-х модулів контролю батареї PX2 BatteryMonitor до існуючого джерела безперебійного живлення  APC Symmetra PX 160, блоку живлення SystemPowerSupplyUnitFor PX2 до існуючого джерела безперебійного живлення APC Symmetra PX 160.

Компанія надала сервісні сертифікати для забезпечення профілактичного обслуговування продукції виробництва APC, з подальшою активацією гарантійного сервісу від виробника.

Отримавши перемогу у тендері та виконавши усі умови згідно підписаного договору про закупівлю за державні кошти, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, за який отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. У відгуку відзначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера.

 Для довідки:

Symmetra PX - Високопродуктивний модульний масштабований трифазний ДБЖ оптимального розміру (10-100 кВт 208 В, 100-500 кВт 480 В, 16-500 кВт 400 В) для Цода або підприємства будь-якого розміру.

 

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-27-001698-c

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних