У 2020 Datastream реалізувала проєкт для потреб оборони центрального органу виконавчої влади - Національної поліції України, разом зі світовим лідером в сфері виробництва медіаобладнання, компанією Sumsung Electronics.

Компанія Datastream здійснила поставку 1000 планшетних персональних комп’ютерів Samsung Galaxy Tab A8 LTE SM-T295. Разом з планшетами до комплекту увійшли: блок живлення з USB кабелем, чохол для планшетного персонального комп’ютера та захисна плівка на екран. Важливо зазначити, що планшети та встановлене на них додаткове обладнання постачались новими і не перебували в експлуатації. Якість товару відповідає державним стандартам, технічному регламенту, технічним умовам та законодавству щодо показників якості даного виду продукції.

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали технічне супроводження планшетних персональних комп’ютерів.

 Для довідки:

Samsung Galaxy Tab A8 - тонкий і компактний планшет, який легко тримати однією рукою, відрізняється високою продуктивністю, елегантним дизайном і ергономічністю. Тонкий планшет, вагою всього 347 грам, зручний у використанні. Galaxy Tab A 8.0 (2019) оснащений яскравим 8-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1280x800 пікселів і форматом 16:10 для зручності перегляду у вертикальній і горизонтальній орієнтації. Планшет оснащений 2 ГБ ОЗУ, 32 ГБ вбудованої пам'яті і новітньою версією операційної системи - Android P.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-08-28-005626-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних