У 2019 році,  Datastream стала постачальником комплексного програмного забезпечення ESET для захисту автоматизованих робочих станцій та файлових серверів від вірусів для потреб Державної прикордонної служби України.

В межах проєкту закупівель для потреб оборони, було захищено 10 000 кінцевих об’єктів ІТ інфраструктури прикордонної служби в результаті поставки програмної продукції ESET Endpoint Protection Advanced.

Під час впровадження проєкту компанією Datastream було виконано усі обов’язкові функціональні умови для успішної його реалізації (забезпечення функціоналом щодо постачання антивірусного програмного забезпечення для захисту автоматизованих робочих місць та файлового сервера, а також враховані всі вимоги для ефективної роботи системи управління антивірусним програмним забезпеченням). Зазначимо, що програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель для Державної прикордонної служби відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Як підтвердження успішної реалізації проєкту, компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від державної прикордонної служби України, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

У відгуку зазначено, що рішення, яке постачалось, повністю відповідає функціональним вимогам, для забезпечення захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, захисту автоматизованих робочих місць та захисту файлових серверів. Було висловлено подяку колективу компанії Datastream за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу.

  

Для довідки:

До комплексного рішення ESET Endpoint Protection Advanced входить:

  • Захист робочих станцій. Провідні рішення ESET для захисту робочих станцій використовують багаторівневі технології у динамічному середовищі. У продуктах збалансовано поєднуються продуктивність роботи, швидкість виявлення та мінімальна кількість помилкових спрацювань.
  • Захист файлових серверів. Надає розширений захист всіх мережевих файлів, а також загальних і багатоцільових серверів. Забезпечує стабільну безперебійну роботу серверів для безперервної роботи бізнесу.

 


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-19-002127-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних