Компанія Datastream у 2019 році здійснила поставку пакетів програмного забезпечення для захисту від вірусів виробництва ESET з ліцензією на продовження  подальшого використання підрозділами Національної поліції України.

Зокрема, для захисту 10 691 кінцевих об’єктів ІТ інфраструктури (робочих місць) було здійснене постачання продукції ESET Endpoint Security строком на один рік.

В процесі реалізації проекту компанія Datastream виконала усі вимоги щодо: здійснення антивірусного захисту, забезпечення мережевого захисту та захисту електронної пошти,  захисту web. Замовник отримав можливість проактивного захисту та контролю за використанням зовнішніх пристроїв та змінних носіїв, здійснення оновлень. При постачанні антивірусної продукції компанія Datastream врахувала і виконала всі вимоги щодо віддаленого управління і підтримки операційних систем.

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Для довідки:

ESET Endpoint Security  - проактивний захист робочих станцій з багаторівневим виявленням шкідливих програм. Багатофункціональний програмний продукт, основними складовими якого є: антивірус, антишпигун, персональний брандмауер, антиспам-модуль і функція віддалений адміністратор.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-06-002445-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних