Питання  захисту конфіденційної інформації займає важливе місце у роботі Державної прикордонної служби України, адже будь-яка інформація має неабияку цінність та потребує захисту від нецільового використання та розголошення.

Зокрема, наприкінці 2019 року, 4000 об’єктів ІТ інфраструктури Державної прикордонної  служби були оснащені програмним забезпеченням Safetica Full DLP з метою запобігання витоку конфіденційної інформації. Постачальником вищезгаданої продукції виступила компанія-системний інтегратор Datastream.

Встановлене програмне забезпечення Safetica зберігає важливі дані всередині організації, запобігає потраплянню важливих файлів у чужі руки всередині та за її межами, а також попереджає керівництво про можливі небезпеки, ідентифікує атаки з використанням соціальної інженерії та захищає важливі дані навіть у разі їх втрати. 

Слід зазначити, що проєкт «Програмне забезпечення Safetica для запобігання витоку конфіденційної інформації для Державної прикордонної служби України» було визнано найкращим проєктом 2019 року, за версією ESET. За його впровадження, компанія Datastream отримала найвищу нагороду від провідного постачальника у галузі інформаційної безпеки «Лідер з продажу Safetica Full DLP 2019».

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що програмне забезпечення запобігання витоку конфіденційної інформації, а саме "DLP Safetica" як засіб моніторингу на наявність можливих каналів витоку конфіденційної інформації задовільняє потреби Державної прикордонної служби, а також має широкий набір інструментів для віддаленого контролю та використовується в повному обсязі.

Для довідки:

Safetica Full DLP - захищає від витоку конфіденційних даних та зменшує витрати на персонал, дозволяючи запобігати всім випадкам витоку даних, виявляти підозрілі дії в мережі та заощаджувати кошти, необхідні для відновлення втрачених даних.

 
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-09-25-002583-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних