У 2019 році Datastream стала постачальником ноутбуків для Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Проект був реалізований в рамках закупівель обладнання і предметів довгострокового користування для навчальних закладів м. Запоріжжя.

Як результат, 433 ноутбуки марки TERRA MOBILE 1515 A STF отримала запорізька загальноосвітня школа I -III ступенів № 58. Будучи постачальником, компанія Datastream забезпечила гарантійний термін на товар, у тому числі на комплектуючі товару, строком - 24 місяці.

Ноутбук TERRA MOBILE 1515А серії     Academic/ Education Shape the Future (STF)STF – 15.6-дюймовий ноутбук, з роздільною здатністю 1920x1080 точок, оснащений енергоефективним процесором Intel Pentium Mobile® N5000 і бездротовим модулем Wi-Fi 802. 11. З жорстким диском: 2.5” SSD 120 Gb та оперативною пам'яттю – 4GB, наявність додаткового слоту для можливості подальшого розширення. Програмне забезпечення Windows 10 Pro Education. Компактний, надійний ноутбук вагою 2,2 кг зручний і простий у використанні, ефективно зарекомендував себе у сфері освіти.

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

 

Детальніше про виробника тут: https://www.wortmann.com.ua/


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-05-002141-c

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних