У 2020 році компанія Datastream стала постачальником пакету програмного забезпечення для управління зберіганням інформації американської компанії-розробника VERITAS, в рамках закупівель для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України.

Зокрема, для потреб державної установи було поставлено продукцію NETBACKUP PLATFORM BASE (COMPLETED WITH FLEXIBLE LICENSING XPLAT 20 FRONT END TB PLUS ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE GOV INCL 12 MONTHS MAINTANCE) для резервного копіювання та відновлення, на 20 ТБ вихідних даних у фізичній інфраструктурі без обмеження по опціях або агентах, з ліцензією для державних установ і технічною підтримкою на 1 рік.

Дане рішення допомагає ефективно керувати потрібною інформацією та забезпечувати безперервність усіх робочих процесів. Слід зазначити, що NETBACKUP PLATFORM BASE гарантує безпеку даних, здійснюючи захист державного органу від непередбачених подій,надає можливість відновлення інформації, а також  запобігає її втраті в результаті обставин непереборної сили. Таким чином, використання програмного комплексу резервного копіювання та відновлення даних дає можливість відновити критично важливі дані у найкоротший термін та забезпечити безперервність робочих процесів і сервісів.

Якість товару, яка постачається компанією Datastream, відповідає стандартам, технічним умовам та технічній документації, що встановлює вимоги до її якості.

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і повністю, відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали встановлення та налаштування відповідних програмних компонентів.

 

Для довідки:

Veritas NetBackup – це рішення для резервного копіювання та відновлення даних  для платформ Windows, Linux, UNIX та Linux що забезпечує уніфікований захист даних для багатохмарних, віртуальних та фізичних середовищ, якими можна керувати глобально з однієї консолі.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-11-13-000360-c

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних