5 Джерел безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA RM отримав Пенсійний фонд України в рамках закупівель для потреб держави. Постачальником продукції APC у 2019 році став український системний інтегратор, компанія Datastream.

Слід зазначити, що товар (його якісні, технічні характеристики та комплектність), який постачає компанія Datastream  завжди відповідає усім вимогам та стандартам якості, технічним умовам, технічній документації та узгоджується з усіма вимогами, що встановлені в Україні.

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. А також зазначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера. 

Для довідки:

APC Smart-UPS SRT  3000VA RM  - On-line система безперебійного живлення високої щільності та потужності з подвійним перетворенням енергії і масштабуванням за часом роботи від акумуляторів. Склад: Компакт-диск з програмним забезпеченням, Компакт-диск з документацією, Керівництво зі встановлення, Кронштейни для монтажу в апаратурні стійки, Напрямні для монтажу в апаратурні стійки, USB кабель, Гарантійна карта.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-29-000797-a

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних