Наприкінці 2018 року компанія Datastream разом з виробником обладнання для охолодження центрів даних Schneider Electric реалізувала важливий і знаковий проєкт для Пенсійного фонду України.

Зокрема, завдяки співпраці Datastream з підрозділом IT Division, компанії Schneider Electric, світового експерта з енергоменеджменту та автоматизації, було поставлено систему прецизійного кондиціювання DX CloseControlcoolingsystem «Uniflair LE» і надано всі інсталяційні та пуско-налагоджувальні послуги для забезпечення потреб Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Київської області.

Система кондиціювання Uniflair LE дозволяє отримати на 32% більше охолоджуючої здатності, скоротивши енергоспоживання до 24% при збереженні займаної площі. Слід зазначити, що дане обладнання швидко здійснює повторний запуск після збою електроживлення і має конструкцію,  яка оптимізована для високих температур відповідно до сучасних стандартів створення ЦОДів.

Безперечною перевагою поставленого обладнання є легкість в обслуговуванні. Критично важливі компоненти можна замінити або відремонтувати без відключення системи, а решта - через двері і знімні панелі. Всі вбудовані пристрої моніторингу підтримують можливість профілактичного обслуговування та перевірки робочих умов системи без її відключення.

Для довідки:

«Uniflair LE» - система кондиціювання з унікальними характеристиками, що забезпечують доступне, надійне і високотехнологічне охолодження. До них відносяться 2-ходовий клапан PICCV, лічильник енергоспоживання, USB-карта, дисплей з сенсорним екраном. Все перераховане спрощує процедуру проектування під замовлення, дозволяючи скоротити терміни реалізації, а також експлуатаційні витрати.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-27-000986-b<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних