У 2017 році компанія Datastream за допомогою компанії Check Point втілила в життя важливий проєкт для потреб Державної прикордонної служби України. Основним завданням компанії стало постачання апаратних засобів для захисту від внутрішніх атак державного органу. 

Йдеться про систему забезпечення мережевої безпеки, а саме внутрішній міжмережевий засіб для захисту від внутрішніх кібератак, у тому числі від скомпрометованих серверів чи автоматизованих робочих місць, на центральному рівні Check Point 5800 Next Generation Firewall. В межах проєкту компанія-постачальник Datastream взяла на себе гарантії з відповідності продукції технічним характеристикам, здійснення гарантійного обслуговування та ремонту в разі необхідності (пакет сервісної підтримки на 3 роки Collaborate Enterprise Support на рівні Standard).

В підтвердження професійного підходу до реалізації проєктів, компанією Datastream було дотримано усіх вимог щодо якості, комплектності та експлуатаційної документації по продукції, яка постачалась.

Для довідки:

Check Point 5800 Next Generation Firewall - повністю інтегроване уніфіковане рішення, налаштоване на забезпечення максимального захисту від загроз 5-го покоління без шкоди для продуктивності. 5800 Security Gateway забезпечує найсучаснішу систему запобігання загрозам для вимогливих корпоративних мереж.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-27-001586-c?lot_id=621389adafda47d6a42c172d6a073caf#lots

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних