В рамках проєкту закупівель для потреб оборони, основним завданням компанії Datastream стало постачання програмного антивірусного забезпечення ESET для Міністерства оборони України.

У 2020 році, в межах потреб військового відомства та за результатами перемоги у процедурі закупівлі, Datastream здійснила постачання програмного забезпечення для захисту від вірусів ESET Endpoint Protection Advanced для 26 000 об’єктів ІТ інфраструктури Міністерства.

Постачання ліцензійного програмного забезпечення здійснюється компанією відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 869 «Про затвердження загальних вимог до програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення державних органів».

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України, в якому йдеться про повне, належне, якісне та з дотриманням встановлених строків, виконання компанією своїх зобов’язань за договором.

 

Для довідки:

ESET Endpoint Protection Advanced - багаторівневий захист із можливістю віддаленого управління. Завдання програмного забезпечення – локальне управління безпекою, захист робочих станцій та захист файлових серверів.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-17-012942-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних