У 2020 році компанія Datastream стала постачальником пакетів програмного забезпечення від лідера у галузі інформаційної безпеки ESET.

Зокрема, для Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» було поставлено програмну продукцію ESET Endpoint Protection Advanced для захисту 650 робочих станцій з подовженням підтримки на 3 роки.

Програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель для державного підприємства відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

За результатами перемоги у тендері Datastream отримала змогу на найвищому рівні реалізувати проєкт з постачання програмного рішення. В підтвердження успішно виконаної роботи компанія отримала схвальний відгук від замовника, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

 

Для довідки:

До комплексного рішення ESET Endpoint Protection Advanced входить:

  • Захист робочих станцій. Провідні рішення ESET для захисту робочих станцій використовують багаторівневі технології у динамічному середовищі. У продуктах збалансовано поєднуються продуктивність роботи, швидкість виявлення та мінімальна кількість помилкових спрацювань.
  • Захист файлових серверів. Надає розширений захист всіх мережевих файлів, а також загальних і багатоцільових серверів. Забезпечує стабільну безперебійну роботу серверів для безперервної роботи бізнесу.

 


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-01-30-000751-b

 

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних