У червні 2021 компанія Datastream здійснила постачання пакетів програмного забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних виробництва компанії VERITAS, в рамках закупівлі для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України.

Для потреб центрального органу виконавчої влади було здійснено поставку програмної продукції ESSENTIAL 12 MONTHS RENEWAl FOR NETBACKUP PLATFORM BASE COMPLETED WITH FLEXIBLE LICENSING XPLAT 20 FRONT  END TB PLUS ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE GOV резервного копіювання та відновлення, на 20 ТБ вихідних даних у фізичній інфраструктурі, без обмеження по опціях або агентам, з ліцензією для державних установ і подовженням технічної підтримки на 1 рік.

Нагадаємо, що NETBACKUP PLATFORM BASE гарантує збереження даних Замовника, надаючи можливість відновлення інформації в результаті подій непереборної сили, відмови обладнання, атаки вірусів, тощо.

Використання вищезазначеного програмного комплексу резервного копіювання та відновлення даних дає можливість відновити критично важливі дані у найкоротший термін та забезпечити безперервність робочих процесів і сервісів.

Для довідки:

Veritas NetBackup – це рішення для резервного копіювання та відновлення даних №1 у всьому світі, яке надає компаніям простий і потужний спосіб забезпечити цілісність та доступність даних. Використовується для платформ Windows, Linux, UNIX та Linux і забезпечує уніфікований захист даних для багатохмарних, віртуальних та фізичних середовищ, якими можна керувати глобально з однієї консолі.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-22-012366-a

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних