У вересні 2021 компанія Datastream здійснила поставку антивірусного програмного забезпечення виробництва ESET для забезпечення потреб оборони державної установи «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України».

Здобувши перемогу у конкурсних торгах, Datastream стала постачальником рішення ESET Endpoint Security з ліцензією на продовження його використання для захисту 17 095 робочих місць, а також для захисту додаткових 4 925 робочих місць (право користування цим програмним забезпеченням без права передачі самого програмного забезпечення та/або повноважень на його користування третім особам) протягом 12 місяців.

В рамках реалізації даного проєкту для Національної поліції України також була здійснена поставка антивірусного рішення ESET Endpoint Protection Standard з ліцензією на продовження його використання для захисту файлових серверів для 100 об'єктів (право користування цим програмним забезпеченням без права передачі самого програмного забезпечення та/або повноважень на його користування третім особам) протягом 12 місяців.

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в межах закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

 Для довідки:

ESET Endpoint Security проактивний захист комп’ютерів та ноутбуків з багаторівневим виявленням шкідливих програм. Завдяки вбудованим модулям — Антивірус, Антишпигун, Брандмауер та Веб-контроль — рішення забезпечує комплексний захист від відомих і раніше невідомих видів вірусів, троянських і шпигунських програм, руткітів і багатьох інших видів Інтернет-загроз.

ESET Endpoint Protection Standardкомплексне рішення, пакет програм ESET для забезпечення безпеки корпоративної мережі та захисту комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів, файлових серверів від різних видів загроз і крадіжки конфіденційної інформації.

 

 
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-06-16-000431-b<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних