Завершуючи 2021 рік, компанії Datastream вдалось реалізувати ще один проєкт, здійснивши поставку пакетів програмного забезпечення ESET для "Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України"

Зокрема для потреб оборони державної установи, з метою захисту 2 800 робочих місць, було поставлено сучасне EDR рішення «ESET Enterprise Inspector» з ліцензією на продовження його використання протягом 12 місяців. 

ESET Enterprise Inspector (EEI)це рішення класу EDR, сучасний інструмент ESET для виявлення та відслідковування загроз, дозволяє здійснювати постійний всебічний моніторинг активності робочих станцій у режимі реального часу, проводити глибокий аналіз підозрілих процесів та негайно реагувати на інциденти. Функціонуючи у поєднанні з продуктами для захисту робочих станцій, ESET Enterprise Inspector є сучасним рішенням для запобігання, виявлення та реагування з метою:

  • Виявлення загроз підвищеної складності;
  • Перешкоджання атакам без використання файлів;
  • Виявлення «0-денних» загроз;
  • Захист від програм-вимагачів;
  • Нейтралізацію надскладних атак та мінімізацію їх наслідків.

 

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в межах закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Компанія Datastream має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України.  В результаті плідної співпраці зі світовим лідером у галузі інформаційної безпеки, було реалізовано низку успішних проектів з постачання комплексних систем антивірусного захисту.


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-09-28-011441-b

 

<<< Повернутись до переліку проєктів       

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних