Ua  |  En
Про нас
Datastream – успішна українська компанія, системний інтегратор, яка існує на ринку України з 2011 року.

Основна спеціалізація компанії - розробка та впровадження комплексних рішень для забезпечення інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня.

За 10 років своєї діяльності Datastream реалізувала більш ніж 50 вагомих проєктів у галузі програмних, апаратних і програмно-апаратних рішень.

Прямі партнерські відносини з провідними виробниками ІТ-обладнання і програмного забезпечення дозволяють Datastream реалізовувати різноманітні інноваційні програми і проєкти, та бути серед лідерів ІТ ринку України впродовж багатьох років.

Компанія співпрацює з відомими, успішними організаціями, а також з невеликими стартап-компаніями, завжди обираючи індивідуальний підхід до кожного, та поєднуючи в роботі професійність, ефективність та високу якість. Реалізовані проєкти компанії відповідають усім світовим стандартам і отримують позитивні відгуки від клієнтів. Кожен проєкт Datastream є індивідуальним, а його реалізація залежить від багатьох факторів (потреб замовника, доступних ресурсів, тощо). Саме тому компанія здійснює супровід кожного проєкту на всіх його етапах: від участі у розробці до його реалізації, а також гарантує подальшу підтримку експлуатації впровадженого рішення. Компетентні менеджери з продажу та технічні фахівці підберуть, презентують і допоможуть впровадити потрібні рішення для забезпечення найвищого рівня захисту інформації та інфраструктури клієнтів.

Серед постійних замовників Datastream - державні установи та структури, великі аграрні холдинги, банки, комунікаційні компанії і приватні підприємства.

Комплексні системи, які пропонує Datastream, відповідають усім вимогам міжнародних та українських стандартів безпеки та захисту інформації. Їх впровадження дає змогу нашим клієнтам захистити важливу інформацію, подбати про безпеку інтелектуальної власності, керувати широким спектром ризиків пов'язаних з передачею інформації, а також забезпечать відповідність усім вимогам.

Обираючи компанію Datastream, Ви обираєте стабільність, доступність і захищеність критично важливих бізнес-процесів. Адже впровадження правильно спроєктованої та індивідуально розробленої ІТ-інфраструктури дозволить Вам оптимізувати витрати на утримання і адміністрування бізнесу, а також збільшити його прибутковість. Ми забезпечимо безперервність роботи, мінімізуємо ризики розкрадання даних, їх втрату в результаті збоїв, та гарантовано підвищимо ефективність використання та управління потрібними ресурсами.

Напрямки діяльності Datastream:

ТОВ «ДАТАСТРІМ» затверджено Антикорупційну програму в новій редакції від 25.01.2021 р. (програма додається), з метою забезпечення виконання Закону України від 14.10.2014 р. № 1700 – VII «Про запобігання корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 р. №75 «Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи». Дана програма впроваджена для забезпечення ефективної роботи підприємства, підвищення відповідальності працівників за результати роботи.

Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію