Ua  |  En
Check Point
Компанія Datastream є офіційним партнером Check Point Software Technologies Ltd. на території України. За час співробітництва зі світовим лідером у сфері ІТ-безпеки, Datastream здобула високий статус і є постачальником високоефективних IT-рішень з кібербезпеки для державних та корпоративних підприємств.

Check Point Software Technologies Ltd. – провідний розробник програмних і апаратних систем, включаючи міжмережеві екрани і засоби організації віртуальних приватних мереж. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво надсучасних шлюзів безпеки (Power-1, UTM-1, VSX-1, Connectra, Safe@Office, міжмережеві екрани, IPS, сервери IPSEC VPN, тощо), захист кінцевих комп’ютерів (Check Point Endpoint), менеджмент безпеки (Security Managment), в тому числі системи моніторингу.

Фахівці Datastream регулярно проходять навчання від компанії Check Point з метою підвищення компетенції технічних спеціалістів. В підтвердження кваліфікації та високого рівня обізнаності у продукції лідера в області захисту від кіберзагроз, у 2021 році отримано два важливих сертифікати: Check Point Certified Security Administrator (CCSA) та Check Point Certified Security Expert (CCSE), у 2024 році наші фахівці отримали сертифікати спеціалістів рішень Harmony, Quantum, Infinity, CloudGuard:

Компанії Datastream присвоєно рівень партнерства «Advanced»

Впродовж плідної співпраці Datastream з Check Point Software Technologies Ltd. було реалізовано низку успішних проектів. Серед них варто виділити найбільш знаковий:

Для довідки:

Check Point Software Technologies Ltd. - провідний постачальник рішень з кібербезпеки для державних установ та корпоративних підприємств у всьому світі. Рішення компанії захищають клієнтів від кібератак 5-го покоління. Check Point пропонує багаторівневу архітектуру безпеки, загальний захист «Infinity» із вдосконаленим запобіганням загроз Gen V, що захищає інформацію про хмари, мережі та мобільні пристрої підприємств. Check Point захищає понад 100 000 організацій усіх розмірів. Рішення Check Point продаються, інтегруються та обслуговуються мережею сертифікованих партнерів по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Повернутись до перелiку партнерiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію