Ua  |  En
GFI
Компанія Datastream є офіційним сертифікованим партнером GFI Software і має повноваження на постачання рішень провідного розробника програмного забезпечення для малого та середнього бізнесу на території України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять сертифікацію. Отримавши теоретичні знання і практичні навички, наші спеціалісти з впевненістю їх застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії GFI Software.

СЕРТИФІКАТИ ФАХІВЦІВ:

За час співпраці з компанією GFI Software, було реалізовано ряд важливих проєктів, серед них виділимо проєкт для ДАП Україна:

Для довідки:

Компанія GFI Software пропонує ряд продуктів з програмного забезпечення, серед них: GFI Unlimited (підписка на всі продукти GFI в максимальній редакції, з усіма опціями, обновленнями та технічною підтримкою), KerioControl (міжмережевий екран і маршрутизатор, система виявлення і запобігання вторгнень (IPS), антивірус, VPN, веб-фільтр і фільтрація додатків), GFI LanGuard (автоматизоване виявлення вразливостей і управління оновленнями і патчами для операційних систем і додатків, автоматичне виправлення проблем, інвентаризація програмного і апаратного забезпечення), KerioConnect (повноцінний поштовий сервер з контактами, календарем, завданнями, чатом, захистом від спаму і вірусів. Встановлюється на будь-яку ОС), GFI MailEssentials (захист від спаму і вірусів для будь-якого поштового сервера), GFI FaxMaker (відправлення та отримання факсів через електронну пошту, маршрутизація, підтримка будь-яких телефонних мереж, включаючи VoIP), GFI Archiver (архівація електронної пошти і документів зі збереженням всіх версій).

Повернутись до перелiку партнерiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію