Ua  |  En
Наші замовники
Компанія Datastream завжди обирає індивідуальний підхід до кожного замовника, поєднуючи в роботі професійність, ефекстивність та високу якість
Наші замовники

Ми активно співпрацюємо як з відомими та успішними компаніями, що мають значний досвід, так і з невеликими підприємствами, що розпочинають свій шлях. Серед наших постійних замовників - державні установи та структури, великі аграрні холдинги, банки, комунікаційні компанії і приватні підприємства.

Завдяки професійному підходу у використанні інформаційних технологій, ми допомагаємо нашим клієнтам ставати більш інноваційними, ефективними та відповідати усім новим вимогам часу.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань формування і реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки, безпеки дорожнього руху, охорони та оборони особливо важливих державних об'єктів.
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
Центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Міністром внутрішніх справ України згідно із законом. Діяльність поліції спрямована для захисту життя, здоров'я, прав і свобод громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства; для протидії злочинності та для забезпечення громадської безпеки.
ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує недоторканість державного кордону України та охорони суверенних прав України в її винятковій (морській) економічній зоні. На відомство покладено захист від будь-яких спроб незаконного проходження лінії державного кордону України, збройних конфліктів та інших провокацій на кордоні. Це завдання реалізується спільно зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями у відбитті вторгнення або нападу на територію України іншої держави, групи держав.
НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ
Військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи МВС України і виконує завдання із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки. Здійснює захист державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань. Військова частина 3077 – державна організація, діяльність якої зосереджена у сфері охорони громадського порядку та безпеки.
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Центральний орган виконавчої влади і військового управління, у підпорядкуванні якого ЗСУ. Міноборони України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері оборони. Завданнями Міноборони України є участь у реалізації державної політики з питань оборони і військового будівництва, координація діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки держави до оборони, а також контроль за додержанням законодавства у Збройних силах.
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ім. Івана Черняховського
Військовий освітній та науковий заклад. Основним напрямом діяльності університету є підготовка фахівців з вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також правоохоронних органів та збройних сил іноземних держав. Національний університет оборони України - провідний вищий військовий навчальний заклад, де формується майбутній офіцерський корпус Збройних Сил України офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів, продовжувачів традицій вітчизняного війська.
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного забезпечення, проводить збір, накопичення та облік страхових внесків, призначає пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, пенсій за особливі заслуги перед Україною та інших соц. виплат. ПФУ надає стаціонарні та дистанційні послуги застрахованим особам і пенсіонерам, здійснює контроль за цільовим використанням коштів.
Держгеокадастр
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру. Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який реалізує державну політику у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів.
РАХУНКОВА ПАЛАТА УКРАЇНИ
Офіційний орган незалежного зовнішнього державного фінансового контролю, який працює на засадах прямих конституційних повноважень. РПУ здійснює контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням. Рахункова палата складається з дев'яти членів, які призначаються на посади Верховною Радою України на підставі конкурсного відбору строком на 6 років. На сьогодні функціонує 8 територіальних управлінь, компетенція яких поширюється на декілька регіонів.
АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»
Український національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо. Компанія забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті.
КП «КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»
Головна швидкісна транспортна система Києва. Вид міського транспорту, що перевозить понад 1,5 мільйони пасажирів столичного мегаполісу щодня. Київський метрополітен вважається символом столиці, його станції є об'єктами архітектурного та культурного надбання, а три з них — «Вокзальна», «Хрещатик» та «Арсенальна» є пам'ятками української архітектури. На даний час метрополітен складається з трьох діючих ліній загальною довжиною майже 70 кілометрів та 52 діючі станції, платформи яких розраховані на п’яти вагонні поїзди.
АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»
Акціонерне товариство, державне підприємство, найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі, яка видобуває близько 73 % українського природного газу. Це вертикально інтегрована компанія із замкнутим циклом виробництва: займається пошуком та розвідкою родовищ нафти та газу, а також видобутком, транспортуванням, перероблюванням вуглеводневої сировини та реалізацією нафтопродуктів. Компанія веде діяльність на території 12 областей України і є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств України.
ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ»
Підприємство, яке створене в рамках реформування лісової галузі. Відповідає за охорону, захист, лісорозведення, лісовідновлення та увесь комплекс інших функцій, включно з заготівлею та реалізацією деревини. ДП «Ліси України» має центральний офіс в місті Києві, 9 регіональних офісів (+1 лісовий офіс у Криму) та 150 філій (+14 тимчасово окупованих). Основними пріоритетами підприємства є збереження та примноження лісів; невиснажливе використання лісових ресурсів; високі показники рентабельності; підтримка Армії.
АТ «ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ»
Національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Створена в 2010 році ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально–інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України. Компанія визначена Міністерством аграрної політики та продовольства як провідне підприємство для ведення переговорів і укладення договорів щодо постачання зерна в рамках всіх міждержавних угод України про закупівлю зерна. Компанія має мережу філій практично в усіх регіонах країни.
ДЕРЖАВНЕ АВІАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНА»
Авіакомпанія, заснована в 1997 році для обслуговування вищого керівництва держави. Підпорядкована Державному управлінню справами. Діє на базі інфраструктури міжнародного аеропорту «Бориспіль». Види діяльності: організація, забезпечення та виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України і інших держав у межах України та за її межами. Підприємство здійснює комерційну діяльність на внутрішніх і міжнародних авіалініях з гарантованим рівнем безпеки та якості обслуговування.
КОМПАНІЯ SkyUp Airlines
Приватний авіаперевізник, перший український лоукостер. Компанію ТОВ «Авіакомпанія Скайап» зареєстровано в Києві у 2017 році. Вона працює за гібридною моделлю — виконує чартерні рейси та регулярні лоукост-рейси. У 2018 році авіакомпанія отримала від Державіаслужби сертифікат експлуатанта (АОС) та сертифікат TCO від Європейської Агенції Безпеки Авіації (EASA), що дає право літати до країн-членів EASA — 27 країн ЄС та чотирьох країн, які є членами Європейської асоціації вільної торгівлі. Базується в аеропорту «Бориспіль».
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ «УКРАЇНА» ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
Українське підприємство засноване на державній власності, належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є державним комерційним підприємством. Основною діяльністю є забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання будь-якої форми власності в бланках документів, що потребують використання спеціальних елементів захисту. Поліграфкомбінат «Україна» багато років поспіль зберігає позиції лідера у виробництві захищеної продукції.
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» (УКРПАТЕНТ)
Інституційна складова державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Державне підприємство, яке відповідає за проведення формальної та кваліфікаційної експертизи заявок на об'єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, знаки для товарів і послуг тощо) на відповідність умовам надання правової охорони, виносить рішення щодо видачі охоронних документів, забезпечує здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей про них.
МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ. Представництво в Україні
Провідна міжурядова організація в галузі міграції, що співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Представництво МОМ в Україні існує з 1996 року. Воно тісно співпрацює з урядом України та іншими партнерами – громадянським суспільством, науковими установами, приватним сектором, асоціаціями мігрантів та діаспори, агентствами ООН тощо задля підтримки гуманної, безпечної та впорядкованої міграції для блага мігрантів та суспільства. МОМ надає політичні рекомендації для розбудови управління міграцією в Україні.
Український фонд соціальних інвестицій
Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Місія УФСІ - розбудова потенціалу територіальних громад, покращення умов надання базових соціальних послуг та сприяння розвитку соціальної сфери і інфраструктури України. Фонд є надійним і прогнозованим партнером у ефективному використанні коштів міжнародної допомоги для потреб соціальної сфери з акцентом на розбудову об’єктів соціальної інфраструктури.
AVA Group
Група компаній, яка охоплює більше 13,8 % українського ринку кормових добавок. У штаті компанії працює більш ніж 500 спеціалістів високого класу за різними напрямками тваринництва. Основні напрямки діяльності: виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах; допоміжна діяльність у тваринництві; оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин, торгівля іншими машинами й устаткуванням. В активі компанії: агрохолдинги, великі й середні господарства в Україні та закордоном.
«1+1 ПРОДАКШН»
Лідер з виробництва телевізійного контенту, який пропонує послуги з організації та забезпечення телевізійного продакшн-процесу, на території України так за її межами. Має великий досвід зйомок масових заходів (концерти, футбольні матчі, візити урядовців, фестивалі тощо). Це виробничий департамент, який створює програми для групи 1+1 Медіа та адаптацію міжнародних форматів для телеканалів групи (талант-шоу, серіали, документальні та спортивні програми, інформаційне мовлення). Продакшн також працює із зовнішніми замовниками.
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ БАНК
Сучасна універсальна фінансова установа, що поєднує професіоналізм інвестиційної та банківської діяльності, з ефективним управлінням капіталами підприємств і приватних осіб та їх якісне банківське обслуговування. Банк був заснований у 2008 році, надає широкий спектр сучасних банківських послуг корпоративним клієнтам і населенню. Головні завдання: проведення виваженої кредитно-депозитної політики, уникнення ризикованих операцій, з метою забезпечення фінансової стабільності банку та збереження гарантованих заощаджень клієнтів.
АТ «АСВІО БАНК»
Український комерційний банк з приватним капіталом, заснований одним з перших в країні - в 1991 році. Центральний офіс і відділення банку відкриті в Києві та Київській області. Банк надає повний спектр банківських продуктів і послуг для юридичних осіб, індивідуальних підприємців та приватних клієнтів. Серед ексклюзивних пропозицій банку - індивідуальні банківські сейфи в Києві з режимом роботи 7 днів на тиждень. Крім того, АТ «АСВІО БАНК» пропонує своїм клієнтам депозитарні послуги та операції з торгівлі цінними паперами.
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію