Ua  |  En
Інноваційний низькопрофільний мікроцентр обробки даних від APC by Schneider Electric
20.06.2023

Компанія Datastream, офіційний партнер з постачання рішень виробництва компанії APC by Schneider Electric в Україні, пропонує звернути вашу увагу на інноваційний низькопрофільний мікроцентр обробки даних.

 

Настінний мікро-ЦОД висотою 6U забезпечує швидке і легке розгортання серверу та мережевого обладнання в захисному компактному корпусі з можливістю дистанційного керування.

 

Розрахована на 6 монтажних одиниць модель для настінного монтажу є інноваційним способом розгортання серверного й мережевого обладнання на периферії. Унікальна низькопрофільна конструкція цієї компактної шафи дає змогу монтувати на стіну пристрої великої глибини; форм-фактор залишає більше вільного місця, ніж за використання традиційних шаф для настінного монтажу. Це рішення включає ДБЖ, систему безпеки й можливість дистанційного керування.

 

Переваги мікроцентру обробки даних EcoStruxure для настінного монтажу на 6 монтажних одиниць:

Datastream є офіційним партнером APC by Schneider Electric в Україні, має значний досвід постачання та успішного впровадження комплексних рішень компанії у державних установах, приватних підприємствах та інших організаціях.

Детальніше про співпрацю на нашій партнерській сторінці APC

 

Ознайомитися з технічними характеристиками, особливостями й перевагами, варіантами приладдя компанії APC by Schneider Electric, Ви можете за номером: +38(044)495-34-15 або залишити заявку на нашому сайті, у розділі Контакти.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію