Ua  |  En
Інструкція щодо встановлення двоетапної автентифікації
02.04.2024

Доволі часто публічні месенджери та поштові сервіси використовуються як основний «корпоративний» засіб електронного листування. З огляду на зазначене, рекомендуємо керівникам та особам, які забезпечують виконання обов’язків з кіберзахисту, здійснити налаштування двоетапної автентифікації.

«2FA» є запорукою збереження конфіденційності даних, а також додатковим бар’єром для шахраїв, що намагатимуться викрасти обліковий запис чи ініціювати збір коштів від імені організації.

 

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA розробила інструкцію щодо встановлення двоетапної автентифікації (скорочено «2FA») для деяких месенджерів та інформаційних систем, зокрема:

Другим фактором є додатково придуманий пароль (PIN), одноразовий код, який генерується у відповідному додатку (Google Authenticator, Microsoft Authenticator) або USB-пристрій (апаратний ключ, токен) на кшталт Yubikey. При цьому, використання одноразових кодів в SMS як основного засобу 2FA не рекомендується.

Детальніше про те, як встановити «2FA» ТУТ

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію