Ua  |  En
Представники компанії Датастрім стали учасниками Міжнародного Форуму
15.02.2024

Представники компанії Датастрім стали учасниками Міжнародного Форуму «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building» (або BIT&BIS-2024), який проходив у Києві 15 лютого.

Цьогоріч галузевий захід відрізнявся комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та атмосферою. Форум BIT&BIS-2024 традиційно зібрав представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону. Впродовж дня експерти ділилися новинками ІТ галузі, своїм особистим досвідом і порадами. Завдяки високій концентрації якісної і практично корисної інформації, а також зручному формату захід об'єднав найбільш перспективне інфокомунікаційне співтовариство регіону. Відвідувачами Форуму стали ІКТ-фахівці та керівники середньої та вищої ланок.
 
У рамках програми BIT&BIS-2024 були розглянуті наступні теми:
  • Тенденції розвитку кібербезпеки в Україні.
  • Нові можливості для бізнесу.
  • Хмарні рішення для кібербезпеки. Практичні рішення.
  • Процеси взаємодії ІТ та ІБ команд під час розслідування кіберінцидентів.
  • Хактивізм в умовах війни.
  • Цифровізація процесів документообігу: новий погляд на електронний документообіг.
Компанія Датастрім мала нагоду зустрітись з партнерами, ознайомитись з новими тенденціями і можливостями щодо забезпечення інформаційної безпеки.

Отримати детальну консультацію щодо нових рішень, Ви можете за номером: +38(044)495-34-15 або ж заповнивши форму на сайті, у розділі КОНТАКТИ.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію