Ua  |  En
Check Point CPX 2024 – кібербезпека із застосуванням АІ
04.04.2024

Компанія Check Point Software Technologies провела серію конференцій «Check Point Experience 2024», де учасники ознайомились з найновішими рішеннями та стратегіями індустрії кібербезпеки. Глобальна подія привернула і нашу увагу, адже в сучасному складному ландшафті кіберзагроз організації усіх рівнів повинні бути озброєними практичними ідеями щодо захисту своєї безпеки. Саме такі інноваційні рішення презентувала компанія Check Point на даному заході.

Головною темою конференції CPX 2024 став новий виклик для користувачів -  п’яте покоління надскладних на надруйнівних кібератак. У фокусі - поява та активний розвиток АІ – як революція і водночас небезпека нових кіберзагроз.

У своїх виступах фахівці Check Point стверджують, що АІ дійсно може написати програму, яка захистить, але водночас сучасне рішення може написати й софт, який атакує. Напади, підсилені машинним навчанням, стають щодалі ефективнішими.

 

Тож, компанія Check Point Software Technologies активно працює над застосуванням АІ у своїх нових продуктах. Єдиним шляхом розробники компанії обирають використання платформи для спільної роботи, підсиленої АІ та з хмарними властивостями.

 

2024 - це перш за все рік реалізації АІ у рішеннях Check Point. ThreatCloud і платформа Infinity – технології, які тепер працюють в комплексі. Ключових атрибути рішень:

Check Point Software Technologies планує залишити АІ як інструмент, що працює на бекенді, а також  перенести генеративний АІ до зовнішнього інтерфейсу і зробити його партнером команд безпеки компаній. Це допоможе впоратися з різними векторами атак. Рішення Quantum Force і CloudGuard захищають хмару, а Harmony — робочий простір. Всі ці продукти працюють на уніфікованій платформі Infinity, яка забезпечує співпрацю та взаємодію між усіма продуктами і це гарантує найвищий рівень запобігання загрозам.

 

Анонсовано Quantum Force, який посилений АІ, оптимізований і має подвійну продуктивність, що дозволить клієнтам інспектувати їх TLS і отримати найкращу продуктивність.

 

Рішення Quantum Force – це нове сімейство продуктів, яке оптимізоване для АІ.  Новий шлюз буде максимізувати можливості хмари та АІ з трьома великими сімействами пристроїв, які включають 10 моделей, для підприємств та ЦОД.

 

Унікальний гібридний підхід до безпеки може забезпечити ще одне важливе комплексне рішення безпеки - Harmony від Check Point: доступ до рішень SaaS, ЦОД та сервісів у хмарі.

 

У останню декаду бізнес зазнав також значної хмарної трансформації. Сьогодні понад 90% підприємств по всьому світі адаптували хмару. І усунення проблем на цьому шляху, забезпечують рішення Check Point CloudGard.

 

Отже, уніфіковане управління допомагає покращити продуктивність. Єдина консоль, яка може бути використана для управління операціями безпеки, єдина консоль для моніторингу та полювання на загрози. Підхід компанії до спільної безпеки має три рівні.

Окрім відомих ефективних рішень, хочемо звернтути вашу увагу на новинки, які анонсувала компанія Check Point Software Technologies на конференції CPX 2024:

Кіберзагрози стають все більш суворими, і з ними необхідно боротися. Підсумовуючи, слід сказати що усі представлені технології і продукти, які представила компанія Check Point Software Technologies на конференції мають одну спільну мету — це забезпечення найкращої безпеки. Безперечно, атакам можна запобігти, якщо використовувати правильний підхід, платформовий підхід і, перед усім, підхід запобігання загроз.

 

Datastream LLC за матеріалами репортажу https://ko.com.ua/
 
Компанія Datastream LLC, офіційний партнер Check Point Software Technologies на території України, рекомендує ефективні та економічно обґрунтовані рішення.
Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію