Ua  |  En
Check Point Software Technologies опублікувало звіт про кібербезпеку за 2022 рік
07.03.2023

У своєму дослідженні Check Point Software Technologies - провідний розробник програмних і апаратних комплексів кіберзахисту, аналізує події 2022 року, впродовж якого кількість кібератак досягла історичного максимуму у відповідь на російсько-українську війну.

За результатами отриманих даних, загальна кількість атак зросла на 38%, найчастіше атакують освітній та науковий сектори. Водночас найбільшу динаміку приросту атак показує галузь охорони здоров’я - зростання становить 74% порівняно з 2021 роком.

Ми видокремили основні пункти звіту, опублікованого в 2023 році, на які хочемо звернути вашу увагу з огляду на геополітичні тенденції розвитку ландшафту кіберзагроз:

У Звіті з кібербезпеки надається детальний огляд ландшафту кіберзагроз, а також практичні висновки та рекомендації для фахівців з безпеки щодо запобігання наступним атакам. Незалежно від того, чи це атака з вимогою викупу, витік даних, фішингова атака або атака на ланцюжок поставок - запобігти цьому можна!

Компанія Datastream LLC, офіційний партнер Check Point Software Technologies Ltd. на території України, рекомендує ефективні та економічно обґрунтовані рішення, що відповідають усім сучасним вимогам до кіберзахисту, і які автоматично стримують атаки та повністю виправляють весь кіл чейн з повним відновленням.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію