Ua  |  En
Чи знаєте ви, що старий ДБЖ робить вашу організацію більш вразливою до кібератак?
12.09.2023

Безперервний потік кібератак вкотре змушує нас підкреслити, наскільки важливо зробити все можливе для захисту ІТ-середовищ. Зокрема, сьогодні хочемо поговорити про управління безпекою джерел безперебійного живлення (ДБЖ).

Близько 20% наявних ДБЖ вичерпали свій термін експлуатації, а це означає, що вони не захищені від кіберризиків і навряд чи працюватимуть у разі збою в електромережі. З огляду на це організаціям вкрай важливо виявляти вразливі пристрої, усувати їх та уникати майбутніх кіберзагроз, інтегруючи політику оновлення мікропрограм у стандартні процедури.

 

Щоб посилити безпеку, ми радимо компаніям використовувати передові інструменти моніторингу з оцінкою вразливостей безпеки пристроїв і можливостями віддаленого управління. А тому пропонуємо звернути увагу на програмне забезпечення та цифрові послуги EcoStruxure IT від  Schneider Electric.

 

Eкспертна інформаційна панель EcoStruxure IT – рішення, яке допоможе вам підвищити ефективність роботи для управління стійкими до відмов центрами обробки даних або інфраструктурами спільного розміщення, безпечними та сталими периферійними обчисленнями.

EcoStruxure IT – це:

Використовуючи розширений моніторинг, ефективне планування, цифрову підтримку та підтримку на об'єкті, ви можете знизити та передбачити ризик збоїв, отримувати завчасні аналітичні дані та практичні рекомендації, а також оптимізувати продуктивність інфраструктури та заощаджувати впродовж усього терміну експлуатації ваших пристроїв.

 

Щоб дізнатися більше про найкращі практики захисту периферійних обчислювальних мереж, зверніться до фахівців компанії Datastream, і вони нададуть вас вичерпну інформацію.

Datastream є офіційним партнером Schneider Electric та APC by Schneider Electric, виробника обладнання для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних та має право постачати рішення компанії на території України.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію