Ua  |  En
6 лютого в Україні відзначається День безпечного Інтернету
06.02.2024

6 лютого в Україні відзначається День безпечного Інтернету. Метою події є поширення знань про безпечне, відповідальне використання цифрових технологій.

Як компанія, яка активно працює над проєктуванням і впровадженням рішень для забезпечення інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня, Датастрім приєднується у цей День до просвітницької місії щодо питань безпеки в Інтернеті.

Наголошуємо, що використання Інтернету є безпечним, якщо виконувати основні правила:

Захистіть свій комп’ютер!

 

Захистіть себе в Інтернеті!

Задля забезпечення найвищого рівня захисту інформації та інфраструктури клієнтів, ми активно працюємо над встановленням ефективного діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, що надають ці послуги та створюють новітні технології, з метою підвищення поінформованості щодо безпечного та відповідального користування Інтернетом (особливо серед дітей та молоді).

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію