Ua  |  En
ESET - стратегічний лідер в тестуванні AV-Comparatives
25.10.2023

Компанія ESET вкотре довела своє лідерство у галузі кібербезпеки, отримавши найвищі оцінки за комплексне рішення ESET PROTECT Enterprise. У ході оцінювання, проведеного авторитетною незалежною організацією AV-Comparatives серед 11 продуктів інших постачальників у 50 реальних сценаріях тестування можливостей запобігання та реагування, саме рішення компанії  ESET показало найкращий результат.

Тестування показало, що ESET PROTECT Enterprise версії 10.1 ефективно протидіє атакам, націленим на бізнес-користувачів, запобігаючи проникненню загроз в мережу.

 

До складу рішення входить:

За даними звіту, ESET PROTECT Enterprise вирізняється серед інших високим рівнем виявлення, мінімальною кількістю помилкових спрацювань та зрозумілим інтерфейсом. Загалом рішення показало 100% активне і пасивне реагування у всіх сценаріях, демонструючи свою здатність автоматично зупиняти атаки та точно повідомляти про них.

 

Звання стратегічного лідера в тестуванні AV-Comparatives ще раз доводить що компанія ESET продовжує досягати успіхів у сфері кібербезпеки, пропонуючи інноваційні рішення, які ефективно захищають підприємства. А тому, організації, які використовують ESET, можуть не лише відчути покращену безпеку, але й значно зменшити ІТ-витрати.

Нагадаємо, Datastream є офіційним партнером ESET з 2013 року, має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію