Ua  |  En
Кількість ворожих атак значно зросла порівняно з 2022 роком
27.03.2023

Під час війни кількість ворожих кібератак у 2023 році значно зросла порівняно з минулим роком.

У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України заявляють, що інтенсивність російських кібератак від початку повномасштабного вторгнення рф не зменшується.

Зокрема Оперативний центр реагування про кіберінциденти Державного центру кіберзахисту фіксує зростання кількості кампаній масового збирання облікових даних користувачів за допомогою розсилання небезпечних електронних листів.

Жертвами кібератаки стають як установи та організації, так і окремі користувачі. Найбільше атакують уряд і місцеві органи влади, а також оборонний, фінансовий, енергетичний сектори. Залишаються у полі зору кіберзловмисників також транспортна інфраструктура і телеком-галузь.

Звертаємо вашу увагу на ключові ознаки фішингових розсилань:

 

Щоб уникнути атак для зазначених кампаній масового збирання облікових даних, Datastream LLC радить дбати про безпеку в кіберпросторі, слідкувати за повідомленнями про актуальні кіберзагрози, щоб своєчасно протидіяти фішинговим атакам, особливо в корпоративному середовищі.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію