Ua  |  En
Компанія IDC відзначила ESET за дослідження кібератак, спрямованих на критичну інфраструктуру України
22.02.2023

Компанія IDC (International Data Corporation) відзначила ESET– лідера у галузі інформаційної безпеки - за дослідження кібератак, спрямованих на критичну інфраструктуру та організації в Україні.

Зокрема у звіті IDC – міжнародної компанії з бізнес-досліджень ринку інформаційних технологій, #ESET відзначено за захист робочих станцій, згадано про «заслужену популярність» і підвищений попит на рішення виробника у поєднанні з продуктами для захисту. Зазначимо, що глобальний звіт про сучасну безпеку робочих станцій охоплює багато аспектів, таких як макроекономіка, геополітика, галузева конкуренція та розширення цілей атак.

ESET отримала визнання за здійснення провідних досліджень, фінансову стабільність та технічну досконалість, адже багаторічний досвід компанії ESET, безперервні інвестиції в дослідження та розробки рішень, а також щорічна фінансова стабільність сприяли формуванню глобальної галузі кібербезпеки та подальшого розширення діяльності в Європі та в Україні, зокрема.

Нагадаємо, Datastream LLC є офіційним партнером ESET з 2013 року, має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України. Спільно з провідним лідером у галузі інформаційної безпеки, компанія Datastream LLC реалізувала низку успішних проєктів з постачання комплексних систем антивірусного захисту.

 

Отримати консультацію щодо продукції ESET та замовити пілотний проєкт для тестування можна на нашому сайті або за телефоном +38(044)495-34-15

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію