Ua  |  En
Компанія Safetica здобула 13 нагород за даними рейтингу G2 
01.02.2024

Наші партнери займають найвищі позиції серед лідерів з виробництва програмного забезпечення. Про надійність і високу технологічність компаній, з якими тісно співпрацює Datastream, свідчать численні перемоги та відзнаки.

Нещодавно, компанія Safetica, яка відома своїми рішеннями для захисту ІТ-інфраструктури від витоку конфіденційних даних, здобула 13 нагород за даними рейтингу G2 за зиму 2024 року!
Здобуті нагороди від платформи G2 свідчать про ефективність DLP-рішень, які забезпечують комплексний захист від втрат даних та внутрішніх загроз, а також розширений контроль робочого середовища та аналіз поведінки користувачів.
 
Результати рейтингу G2 у 2024 році свідчать про досягнення компанії у різних регіонах. Зокрема Safetica отримала звання ключового гравця на міжнародній арені, що ще більше зміцнило прихильність до захисту даних у глобальному масштабі.
 
Варто зазначити, що для українських користувачів, перевагою рішень Safetica є наявність сертифікату ДССЗЗІ та інтерфейсу українською мовою, що забезпечує ще більш зручне використання DLP-функціоналу.

Нагадаємо, що компанія Datastream LLC є сертифікованим партнером вищого рівня Safetica і має повноваження на постачання рішень провідного розробника програмного забезпечення на території України.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію