Ua  |  En
KuppingerCole називає Check Point лідером ринку за версією SASE Leadership Compass
11.07.2023

Міжнародна аналітична організація в галузі інформаційної безпеки - KuppingerCole називає Check Point лідером ринку за версією SASE Leadership Compass.

Компанію Check Point назвали лідером у рейтингу інтегрованих пакетів SASE. Зокрема рішення Harmony Connect SASE отримало високі позитивні оцінки щодо безпеки та зручності використання.

За рішення Harmony Connect SASE компанія Check Point була визнана лідером у таких категоріях:

 

Виокремимо основні характеристики, які відрізняють рішення Harmony Connect SASE:

УСЕ, що вам потрібно для безпеки гібридної робочої сили – Harmony Connect SASE є частиною пакету Check Point Harmony – першого в галузі уніфікованого рішення безпеки для користувачів, пристроїв і доступу. Harmony дає змогу керувати SWG, FWaaS, ZTNA, безпекою кінцевих точок (EDR/EPP), захистом від мобільних загроз (MTD), SaaS і безпекою електронної пошти — і все це з однієї панелі.

 

Harmony Connect SASE вирізняється простотою інтерфейсу та стратегією безпеки, що робить запобігання загрозам «нульового дня» не тільки можливим, але й практичним з повною нульовою довірою до користувача, філії або третьої сторони. Керовані з хмарної платформи Check Point Infinity, Quantum SD-WAN і Harmony Connect об'єднуються в комплексне рішення для забезпечення безпеки і доступу до Інтернету (SASE).

Компанія Datastream LLC, офіційний партнер Check Point Software Technologies Ltd. на території України, рекомендує ефективні та економічно обґрунтовані рішення, що відповідають усім сучасним вимогам до кіберзахисту, і які автоматично стримують атаки та повністю виправляють весь кіл чейн з повним відновленням.

 

Детальніше про співпрацю на сторінці Check Point

 

Отримати консультацію щодо рішень від CheckPoint, Ви можете за номером: +38(044)495-34-15 або ж заповнивши форму на сайті, у розділі Контакти

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію