Ua  |  En
Малий бізнес під прицілом великих кібератак
17.06.2024

З урахуванням всіх небезпек малому бізнесу важливо подбати про свою кібербезпеку негайно! Адже сучасні загрози можуть завдати неабиякої шкоди підприємствам, оскільки призводять до збоїв у роботі бізнесу та фінансових збитків, а також сприяють втраті репутації та довіри клієнтів.

Невеликі компанії все частіше стають цілями кіберзлочинців. Найпоширенішими  загрозами для малого бізнесу є:

 

Невеликим компаніям варто забезпечити комплексний підхід до безпеки, зокрема виявляти загрози ще на етапі проникнення в мережу, захищати важливі конфіденційні дані від перехоплення зловмисниками за допомогою шифрування та використання VPN, а також забезпечити додатковий захист онлайн-платежів.

 

Усі ці можливості доступні в новому рішенні для комплексного захисту малого бізнесу в умовах складних кібератак – ESET Small Business Security.

 

Зокрема рішення забезпечує захист ноутбуків та комп’ютерів Windows та Mac, мобільних пристроїв та смарт-телевізорів Android, а також серверів Windows Server.

 

Серед основних функцій:

 

Крім цього, ESET Small Business Security допомагає захистити дані на випадок втрати пристрою, шифрувати цінну інформацію, а також пропонує надійний VPN та управління паролями.

Як офіційний партнер компанії ESET, Datastream пропонує послуги з встановлення цього та інших рішень, пошуку неполадок роботи операційної системи та детального аналізу пристрою на наявність вірусів і видалення знайдених загроз, а також перевірки його продуктивності та оптимізації.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію