Ua  |  En
Нова версія рішення для резервного копіювання ― Xopero 1.6.0
13.11.2023

Повідомляємо про вихід нової версії рішення для резервного копіювання ― Xopero 1.6.0. У новій версії додано нові сповіщення, маркування для планів та сховищ резервних копій, а також  автоматизовано процеси для прискорення роботи рішення.

Нова версія Xopero ONE 1.6.0 – рішення від компанії ESET — лідера у галузі інформаційної безпеки, вже доступна користувачам! Серед функцій:

Крім того, у новій версії було оновлено фреймворк та бібліотеки панелі, удосконалено діаграму, яка підсумовує останні завдання, стандартизовано відображення повідомлень на всій платформі, а також додано нові інтерактивні підказки.

Спробувати продукт Xopero у дії можна вже зараз! Для цього надішліть запит на отримання пробної версії продукту, звернувшись до фахівців компанії Datastream за телефоном +38(044)495-34-15 або оформивши консультацію на нашому сайті, у розділі КОНТАКТИ

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію