Ua  |  En
Нове бізнес-рішення для захисту від надскладних кібератак
04.07.2023

Компанія ESET анонсувала оновлення продуктової бізнес-лінійки для посилення захисту від актуальних векторів атак та швидкого реагування на виклики цифрової безпеки.

 

Зокрема користувачам стає доступне нове комплексне рішення ESET PROTECT Elite, а також додатковий рівень захисту — управління вразливостями та виправленнями.

ESET PROTECT Elite забезпечує потужний багаторівневий захист корпоративної мережі завдяки поєднанню наступних можливостей:  

 

Українським користувачам рішення доступне з 1 липня 2023 року.

 

Повний огляд рішення ESET PROTECT Elite та його можливостей ви можете отримати звернувшись до фахівців компанії Datastream за телефоном +38(044)495-34-15 або оформивши консультацію на нашому сайті, у розділі Контакти.

Нагадаємо, Datastream є офіційним партнером ESET з 2013 року, має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію