Ua  |  En
Управління вразливостями та виправленнями - новий рівень захисту у рішеннях ESET
15.08.2023

Хочемо звернути вашу увагу на новий рівень захисту, який вже доступний у рішеннях ESET!

Управління вразливостями та виправленнями ESET Vulnerability & Patch Management – це додатковий рівень безпеки, який передбачає активне відстеження, а також автоматичне або ручне виправлення вразливостей в операційних системах та популярних програмах для всіх робочих станцій, управління якими здійснюється через єдину платформу.

Розширений захист доступний для операційної системи Windows та сотень програм сторонніх розробників.

 

ESET Vulnerability & Patch Management забезпечує рівень захисту для організацій, які хочуть запобігти ризикам, пов'язаним із застарілими операційними системами та додатками, застосувавши такі функції як:

З метою захисту вашого корпоративного середовища, компанія Datastream допоможе встановити рішення, яке  відстежує вразливості в операційних системах і програмах та забезпечує їх автоматичне виправлення на всіх робочих станціях через платформу управління ESET PROTECT.

 

Зокрема управління вразливостями та виправленнями входить до комплексних рішень ESET PROTECT Complete, ESET PROTECT MDR та ESET PROTECT Elite.

 

Більш детально про функції ESET Vulnerability & Patch Management ви дізнаєтесь, звернувшись до фахівців компанії Datastream за телефоном +38(044)495-34-15 або оформивши консультацію на нашому сайті, у розділі Контакти.

Datastream є офіційним партнером ESET з 2013 року, має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію