Ua  |  En
Новий сервіс для малого та середнього бізнесу
25.01.2024

Постійне впровадження компаніями хмарних технологій та гібридний режим роботи призвели до зростання кількості витоків даних а, отже, і до більш гострої потреби в посилених заходах кібербезпеки. Крім того, збільшилось число кібератак, а методи проникнення кіберзлочинців в корпоративні мережі стали більш складними. 

Тому на додаток до традиційних заходів безпеки компаніям варто впроваджувати передові рішення, адаптовані до конкретних вимог бізнесу. Одним із таких рішень є сервіс з безпеки для управління виявленням та реагуванням (MDR).
 
Компанія ESET— лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід інноваційного сервісу ESET MDR, який забезпечує моніторинг загроз, їх виявлення та пошук, а також реагування на інциденти.
 
Серед основних функцій сервісу:
 
  • цілодобовий безперервний моніторинг, пошук та сортування загроз;
  • швидке реагування на інциденти із залученням спеціалістів ESET;
  • постійне вдосконалення та автоматизація;
  • розширена бібліотека пошуку індикаторів активності;
  • оптимізація моделей поведінки та виключень;
  • індивідуальні звіти про інциденти та стан середовища.
Сервіс створено для вирішення проблем гібридних робочих середовищ шляхом пошуку загроз, моніторингу та реагування, запровадження надійних заходів з кібербезпеки, які відповідають потребам користувачів малого та середнього бізнесу.
 
Рішення ESET MDR доступне існуючим користувачам через платформу ESET PROTECT та XDR-інструмент ESET, створене для оперативного розслідування, протидії шкідливим діям та запобігання атакам зловмисників, також новий сервіс рекомендований до придбання додатково до комплексного рішення ESET PROTECT Elite.

Для отримання пробної версії рішень, розгортання пілоту, придбання сервісу у складі рішень або у разі необхідності надання додаткових рекомендацій щодо вибору найбільш оптимального рішення для захисту вашого підприємства звертайтесь до нас, як до офіційного сертифікованого партнера ESET в Україні. 

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію