Ua  |  En
Оновлені рішення для ще більш потужного захисту бізнес-користувачів
12.12.2023

Враховуючи зростання кількості атак зловмисників, корпоративні мережі компаній потребують багаторівневого захисту. Саме тому на додаток до базового захисту робочих станцій та серверів ми рекомендуємо організаціям використовувати додаткові рівні безпеки, зокрема розширене виявлення та реагування на загрози, захист хмарних додатків та додаткові інструменти для офіцерів з кібербезпеки.

Інформуємо про вихід нових версій бізнес-продуктів для ефективної протидії сучасним надскладним кіберзагрозам та надійного захисту корпоративних мереж будь-якого розміру.

 

Серед основних покращень:

 

Зокрема XDR-рішення дозволяє здійснювати всебічний моніторинг активності у режимі реального часу, проводити глибокий аналіз підозрілих процесів, щоб вчасно відреагувати на атаки та запобігти серйозним наслідкам.

Тоді як рішення для захисту хмарних додатків дозволяє запобігти отриманню небажаних електронних листів, цілеспрямованим атакам та інфікуванню програмами-вимагачами.

Крім того, використання інструмента для офіцерів з кібербезпеки допомагає здійснити поглиблений аналіз надскладних атак, надаючи унікальні дані про загрози від провідних експертів ESET, а також рекомендації для посилення кіберзахисту вашої компанії.

Ми рекомендуємо використовувати вищезазначені рівні захисту у складі комплексного рішення ESET PROTECT Elite, яке забезпечує багаторівневий захист корпоративних мереж завдяки поєднанню таких модулів як захист робочих станцій, серверів та хмарних додатків, виявлення та реагування (XDR), повнодискове шифрування, розширений аналіз у хмарі, управління уразливостями та виправленнями, а також багатофакторна автентифікація.

 

Компанія Datastream готова надати усі актуальні рекомендації щодо вибору оптимального рішення для захисту вашого підприємства.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію