Ua  |  En
Поширені APT-загрози: як хакери атакували користувачів в Україні та Європі
10.05.2023

Вкотре повідомляємо, що російські APT-групи стали надто активними в Україні та країнах ЄС, використовуючи для атак програми для знищення даних та фішингові листи. Серед основних цілей кіберзлочинців ― організації у галузі оборони та енергетики, а також медіакомпанії. Про це повідомляє компанія ESET у звіті-огляді активності APT-груп з жовтня 2022 року до кінця березня 2023.

Варто зазначити, що APT-групи ― це угрупування висококваліфікованих хакерів. Їх метою є отримання конфіденційних даних урядових установ, високопоставлених осіб або стратегічних компаній та уникнення при цьому виявлення. Групи кіберзлочинців використовують складні шкідливі інструменти та експлойти з використанням невідомих раніше уразливостей.

 

«Продукти ESET захищають системи користувачів від шкідливої активності, яка описана у цьому звіті. Надана інформація здебільшого базується на власних даних телеметрії ESET, які перевірені дослідниками ESET», — коментує Жан-Ян Бутін, головний дослідник лабораторії ESET.

 

APT-групи, які атакували Україну:

Атаки APT-груп витончені та небезпечні, тому важливо забезпечити максимальний захист завдяки комплексному підходу. Компаніям варто подбати про потужний захист пристроїв, а саме:

В свою чергу компанія Datastream збирає детальну технічну інформацію, оновлює дані про діяльність певних APT-груп та готова допомогти відповідним організаціям у виборі рішень, що можуть захистити користувачів, критичну інфраструктуру та інші важливі активи від цілеспрямованих кібератак.

Нагадаємо, Datastream є офіційним партнером ESET з 2013 року, має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України.

 

Отримати консультацію щодо продукції ESET та замовити пілотний проєкт для тестування можна на нашому сайті або за телефоном +38(044)495-34-15

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію