Ua  |  En
Рекомендації щодо кіберзахисту закладів охорони здоров’я
26.02.2023

З початком 2023 року, коли війна в Україні триває і кількість хакерських атак зростає, ми наголошуємо, що кібербезпека має бути пріоритетним напрямком у роботі державних установ. Зокрема, обізнаність щодо заходів захисту від загроз сьогодні відіграє ключову роль у підвищенні стійкості кіберзахисту закладів охорони здоров’я.

Для збереження конфіденційності інформації, що стосується персональної медичної інформації та персональних даних пацієнтів Міністерством охорони здоров’я України та проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я» розроблено настанови з кіберзахисту закладів охорони здоров’я.

 

Ми виокремили ряд рекомендацій від МОЗ України, які допоможуть медичним закладам України забезпечити належний рівень інформаційної безпеки. Серед них:

Також ми радимо закладам охорони здоров’я подбати про:

Крім того, варто дотримуватись рекомендацій щодо фізичної безпеки закладу:

Дотримання цих вимог дозволить убезпечити працівників медичного закладу і його пацієнтів від потенційних загроз у кіберпросторі.

Datastream за матеріалами https://moz.gov.ua

Отримати кваліфіковану консультацію щодо проєктування, придбання та впровадження систем кіберзахисту, які відповідають зазначеним нормам можна у спеціалістів ТОВ «Датастрім» за номером :+38(044)495-34-15 або ж заповнивши форму на сайті.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію