Ua  |  En
Хмарне DLP-рішення Safetica NXT для захисту даних вже доступне українським користувачам
01.03.2023

Хмарне DLP-рішення Safetica NXT для захисту даних вже доступне українським користувачам!

Safetica NXT - рішення на основі хмари для запобігання витокам даних, яке відтепер доступне українським користувачам. Створений за моделлю SaaS, продукт поєднує швидкість розгортання, простоту використання завдяки автоматизації та точне виявлення інцидентів на основі ризиків.

Забезпечуючи детальний огляд потоків даних між робочими станціями, хмарами та користувачами, рішення ідеально підійде для умов гібридного цифрового робочого простору та віддаленої роботи.

Зокрема за допомогою автоматичного виявлення підозрілої поведінки Safetica NXT дозволить запобігати інцидентам витоку даних, швидко реагувати на потенційні внутрішні загрози та розслідувати шкідливі дії.

Оцінка рівня небезпеки усіх операцій та кожного захищеного користувача відбувається за допомогою безперервного аналізу потоків конфіденційних даних.

Крім цього, рішення дозволить забезпечити відповідність нормам щодо захисту інформацію та запобігти шкоді, спричиненій витоками конфіденційних даних.

Розгортання Safetica NXT у корпоративному середовищі займе всього кілька годин.

Продукт не потребує додаткового обладнання, достатньо просто встановити Safetica на корпоративні пристрої, щоб виявляти ризики та внутрішні загрози вже з першого дня.

 

Щоб отримати персональну пропозицію відповідно до потреб вашого підприємства або протестувати рішення, залиште заявку на нашому сайті у розділі Контакти або за телефоном +38(044)495-34-15

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію