Ua  |  En
Як змінюються тактики, цілі і спроможності хакерських груп уряду рф
03.10.2023

Щоб розуміти як змінюються тактики, цілі і спроможності хакерських груп уряду рф та контрольованих ним угруповань пропонуємо українським фахівцям з кібербезпеки ознайомитись з новим звітом Russia’s Cyber Tactics H1’2023 від Держспецзв’язку.

Серед тенденцій 2023 року – підвищений інтерес ворожих хакерів до українських правоохоронних структур. Йдеться про проведення шпигунських операцій з метою отримання доступу до даних про докази воєнних злочинів росії, до матеріалів, зібраних та переданих в суди та прокуратуру, до запитів на затримання підозрюваних агентів тощо.

 

Під прицілом ворожих хакерів також продовжує перебувати енергетичний та медіасектор України.

 

Окрім того, фахівці Держспецзв’язку виявили показову тенденцію проведення повторних атак. Хакери повертаються до попередніх цілей, які володіють і оперують критичними даними, потрібними російським військовим. Такий підхід дає зловмисникам можливість стратегічного планування майбутніх операцій і прогнозування нашої реакції. Заздалегідь знаючи про мережеву інфраструктуру, захисні заходи, ключовий персонал і моделі комунікації організації-жертви, нападники мають істотну перевагу, коли йдеться про експлойт організацій, скомпрометованих у минулому.

Детальніше читайте на сайті Служби в аналітичному звіті Russia’s Cyber Tactics H1’2023 

Беручи до уваги мотиви російських хакерів, їхні можливості щодо проведення кібероперацій і розуміючи який кіберпотенціал ворог може використовувати у сучасних та майбутніх геополітичних конфліктах, компанія Datastream пропонує своїм замовникам нові актуальні інструменти та методи  для протидії ворожим кібератакам.

Всі новини
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію