Ua  |  En
Апаратне рішення від компанії Check Point для Державної прикордонної служби України

У третьому кварталі 2021 року компанія Datastream реалізувала проєкт з постачання Мережевого обладнання Check Point в межах закупівлі для потреб Військової частини №2428, Державної прикордонної служби України.

Здобувши перемогу у конкурсних торгах, Datastream стала постачальником необхідного для державної установи апаратного засобу моделювання загроз, виявлення шкідливого програмного забезпечення та запобігання мережевих атак SandBlast Appliance від Check Point.

Важливо зазначити, що даний програмно-апаратний комплекс відповідає вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації в обсязі функцій, зазначених у документі «Державна експертиза з технічного захисту інформації пристроїв моделювання загроз, виявлення шкідливого програмного забезпечення та мережевих атак «Check Point SandBlast Appliances (серії ТЕ100Х, ТЕ250Х, ТЕ1000Х, ТЕ2000Х, ТЕ2000Х НРР)», та має позитивний експертний висновок ДССЗЗІ України

Вищезгадане рішення компанії Check Point, яке завдяки функціоналу, емуляції загроз та вилучення загроз нульового дня, гарантуватиме захист від цільових атак та усіх можливих небезпек, і таким чином зможе вирішити ряд завдань, необхідних для безперебійної роботи ІТ інфраструктури Державної прикордонної служби України.

Також, в рамках вимог до даного проєкту, для зазначеного програмно-апаратного комплексу виробництва компанії Check Point було проведено державну санітарно-епідеміологічну експертизу, та отримано позитивний висновок, згідно з яким об’єкт експертизи – Міжмережевий екран (програмно-апаратний комплекс з функцією маршрутизації) Check Point серії TE250X, відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України і може бути використаний в заявленій сфері використання, а саме в ІТ-мережах підприємств та установ для захисту від кіберзлочинів.

Фахівці Datastream регулярно проходять навчання від компанії Check Point з метою підвищення компетенції технічних спеціалістів. В підтвердження кваліфікації та високого рівня обізнаності у продукції лідера в області захисту від кіберзагроз, у 2021 році отримано два важливих сертифікати: Check Point Certified Security Administrator (CCSA) та Check Point Certified Security Expert (CCSE), у 2024 році наші фахівці отримали сертифікати спеціалістів рішень Harmony, Quantum, Infinity, CloudGuard:

Відгук

Компанія Datastream успішно реалізувала даний проєкт і отримала схвальний відгук від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. У документі зазначається, що наша компанія належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

Check Point SandBlast Appliance, серія TE250X – продукт виявляє нові шкідливі програми, приховані у 40 типах файлів, у тому числі Adobe PDF, Microsoft Office, Java, Flash, файли та архіви; захищає від цільових атак середовища OC Windows.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію